Zdraví z moře ( Krill - Krunýřovka krillová ) Zobrazit větší

Zdraví z moře

DPM0134

Nový produkt

Balení: 250 g
Obsahuje: Jemně namletá a usušená Krunýřovka krillová - Euphausia superba.

Více informací

skladem

224 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

 • Balení: 250 g
  Obsahuje: Jemně namletá a usušená Krunýřovka krillová - Euphausia superba.


  Popis:
  Vynikající zdroj vysoce stravitelných bílkovin, nenasycených mastných kyselin Omega 3 a 6, antioxidantů a látek podporujících výživu kloubů, šlach a vazů. Země původu - Norsko. Krill má cihlově červenou barvu a výrazně specifické rybí aroma - voní po "mořské soli s rybinou".


  Arktický Krill je významným zdrojem vysoce stravitelných proteinů, vápníku a fosforu. Nejvíce je však ceněn jako zdroj Omega-3 nenasycených mastných kyselin.


  Dále je bohatým zdrojem:
  - Chitinu- polysacharid obsažený v kutikule ( krunýři ) krillu. Je složený z molekul N-acetylglukosaminu, které jsou hlavní složkou mukopolysacharidů – glykosaminoglykanů, které se podílí na tvorbě mezibuněčné hmoty v pojivové tkáni - chrupavka, vazy, šlachy, aj.
  - Hydrolytických enzymů: Fosfolipázy - štěpí fosfolipidy ( lipidy - tuky s obsahem fosforu ). Proteázy - štěpí proteiny ( bílkoviny ). Nukleázy - štěpí nukleové kyseliny ( DNA a RNA ) a Karbohydrázy - štěpí cukry.
  - Karotenoidů - Kantaxantinu a Astaxanthinu - silná přírodní barviva a antioxidanty. Betakarotenu - provitamín vitamínu A, významný antioxidant a přírodní barvivo.
  - Vitamínů rozpustných v tucích- A, D, E, K .


  Arktický krill je ideální doplněk při krmení syrovou stravou BARF - pro doplnění nenasycených mastných kyselin ( Omega 3 a 6 ). Doplnění látek pro výživu kloubního systému, pro stimulaci imunitního systému, při zánětlivém onemocnění, při svědění a ztrátě kvality pokožky, nebo srsti. Pro podporu kardiovaskulárního systému, mozkových funkcí, aj.

  Produkt je určen pro všechny kategorie psů a koček je bezpečný pro březí a laktující, i mláďata v růstu.


  Dávkování:
  - pro psa o hmotnosti 15 - 20 kg: 10 g denně do krmné dávky
  - pro kočku o hmotnosti 5 kg: 5 g denně


  Skladujte v uzavřeném obalu a v suchu při teplotě do 20 °C


12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: