Paella s krevetami Zobrazit větší

Paella s krevetami

DPM0099

Nový produkt

Balení: 300g
Obsahuje: pufované zrno pšenice, mrkev, krevety a špenát

Více informací

skladem

129 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

 • Balení: 300g
  Obsahuje: pufované zrno pšenice, mrkev, krevety a špenát

  Popis:
  Směs pufované pšenice, mrkve, krevet a špenátu. Výrazné aroma mořských živočichů! Dokonalý zdroj vysoce stravitelných přírodních živin.
  Sušené krevetky jsou významným zdrojem vysoce stravitelných proteinů, vápníku, fosforu a Omega-3 nenasycených mastných kyselin.

  Dále jsou významným zdrojem :
  - Chitinu- polysacharid obsažený v kutikule ( krunýři ) krevet. Je složený z molekul N-acetylglukosaminu, které jsou hlavní složkou mukopolysacharidů – glykosaminoglykanů, které se podílý na tvorbě mezibuněčné hmoty v pojivové tkáni - chrupavka, vazy, šlachy, aj.
  - Hydrolytických enzymů: Fosfolipázy - štěpí fosfolipidy ( lipidy - tuky s obsahem fosforu ). Proteázy - štěpí proteiny ( bílkoviny ). Nukleázy - štěpí nukleové kyseliny ( DNA a RNA ) a Karbohydrázy - štěpí cukry.
  - Karotenoidů: Jsou to přírodní barviva a antioxidanty – např. Kantaxantinu a Astaxanthinu. Také Betakarotenu, což je provitamín vitamínu A a taky významný antioxidant a přírodní barvivo.
  - Vitamínů rozpustných v tucích - A, D, E, K .


  Obsah surovin:
  1.11.1.pufované pšeničné zrno, výrobky ze zpracování čerstvé zeleniny 13.1.6. mrkev, špenát. Ryby, ostatní živočichové a výrobky z nich získané - sušená kreveta – Caridea.

  Návod k použití:
  Směs přelijte vřelou vodou, vývarem a nechte 10-15 minut odstát nebo zamíchejte přímo do syrového krmiva. Určeno pro krmnení syrovou stravou – BARF.

  Dávkování:
  Jako příloha do krmné dávky pro krmení syrovou stravou- BARF.

  Uchovávejte v uzavřeném obalu a v suchu.


7 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: