Lněný olej Zobrazit větší

Lněný olej

DPM0114

Nový produkt

Balení: 500 ml
Obsahuje: za studena lisovaný lněný olej

Více informací

skladem

174 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

 • Balení: 500 ml
  Obsahuje: za studena lisovaný lněný olej


  Popis:
  Vynikající zdroj nenasycených mastných kyselin a velmi kvalitní zdroj energie!Obsahuje:Tuky celkem 99 %. Mastné kyseliny: Linolenová kyselina 50 %, Linolová kyselina 16,6 %, Olejová kyselina 20 %, Stearová kyselina 5 %, Palmitová kyselina 7 %,Ostatní mastné kyseliny 0,1 %,Kyselina arachidonová 0,1 %


  Charakteristika:
  Přírodní, lněný olej, filtrovaný, lisovaný za studena - tzn. že není použito předehřevu semen před vstupem do lisu. Nerafinovaný - není chemicky zbavený svých přirozených pachových a chuťových látek. Olej tak má o mnoho lepší nutriční vlastnosti.

  Vynikající zdroj nenasycených mastných kyselin, tzv Omega 3 a 6. Vitamínu E, A, F, aj. Vhodný i jako krmný doplněk i pro další domácí zvířata. Má žluto-zelenkavou barvu, výraznou chuť a jemnou, charakteristickou vůni.


  Doporučujeme užívat:
  Při krmení syrovou stravou, pro všechny skupiny psů – i v průběju březosti a laktace. U rostoucích mladých psů a při dermatologických projevech na pokožce. Při zvýšené zátěží. Velmi vhodní i pro kočky


  Dávkování:
  1 polévková lžíce = ± 10 ml.


  Pro psa o hmotnosti 15-20kg na krmnou dávku – 10ml denně k prevenci, ke zlepšení kondice 15ml


  Dávkování pro kočku o hmotnosti 5 kg:
  2,5 - 5 ml denně.


  Upozornění:
  Určeno pouze pro zvířata. Skladujte v původním uzavřeném obalu, v chladu, nejlépe při teplotě do 10 °C – lednička. Nevystavovat přímému slunečnímu záření.

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: