Důležité

Informace

Výrobci

Nejprodávanější produkty

Aktuality a novinky

Vážení zákazníci,

vzhledem k neustálým problémům na Moravských a Slovenských trasách jsme se rozhodli k razantnímu kroku. S platností od ihned Vás nebude na trasách M,N,Q,S,T,O,U,V,W,X a Y  již zavážet žádná distributorka. Nýbrž zboží budeme zavážet přímo z naší centrály ve Středních Čechách. Od nynějška se prosím obracejte tedy na naše telefonní číslo 702 193 455 na E-mail kate.m@seznam.cz. Trasy jsou rozdělené na tři dny proto, aby řidič stihl objet všechny zákazníky. Zboží bude vozeno mrazícím vozem se zásuvkou, takže nemusíte mít strach, že by něco bylo rozmrzlé.

Moc Vám děkujeme za Vaši přízeň a doufáme, že od nynějška bude již vše bez potíží

Kateřina a Tomáš Majitelé firmy

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vážení zákazníci,

Náš obchůdek Do psí misky :-)

Najdete zde nejen masíčko, ale i spousty doplňků a dobrůtek. Neustále ještě vytváříme konečnou podobu a rozšiřujeme sortiment.

V Bohutíně nás najdete pondělí až pátek 11-17 hod. Popřípadě po telefonické domluvě. Pokud si zde chcete vyzvednout větší objednávku, je třeba ji nechat připravit. Proto komunikujte přes email kate.m@seznam.cz nebo 702 193 455.

Přijďte se na nás podívat.

Katka