Důležité

Informace

Výrobci

Nejprodávanější produkty

O nás

Do psí misky je malá rodinná firma s velkým srdcem, která se zabývá výrobou, prodejem a distribucí krmiv pro masožravá zvířata v zájmovém chovu. Dále nabízíme telefonickou poradenskou činnost ohledně výživy vašich 4nohých miláčků. Na trhu jsme od roku 2013 a od počátku jsme se zaměřili na kvalitu výrobků, které dodáváme na trh. Snažíme se pro Vás obstarat maso v potravinářské kvalitě a pokud možno výhradně z českých zdrojů. K udržení kvality se snažíme přispívat několika základními faktory. Především nakupovat pouze u prověřených dodavatelů. Neustále kontrolujeme kvalitu vyráběného zboží, veškeré zboží ihned zpracováváme, pravidelně odesíláme vzorky k rozboru a správně dodržujeme HACCP a to vše pro vaši spokojenost.

Vzhledem k tomu, že máme doma smečku málopočetného plemene Curly coated retriever, které našimi výrobky krmíme, máme i takto neustálou kontrolu nad našimi výrobky :-)

Rádi jsme součástí zajímavých projektů jako např. Pomoc pro Bonbona, zachráněné masíčko atd., protože nechceme zavírat oči před problémy kolem nás.

Zakládáme si na rodinné, vstřícné a individuální komunikaci se zákazníky, protože vy jste naší součástí. Za to si vás velmi vážíme a děkujeme.

Váš tým DPM

img1.jpg BARF je zkratka, kdy jeden z překladů znamená = Born Again Raw Feeders (znovuzrozen krmit syrově) - je to metoda výživy masožravých domácích zvířat přirozeným způsobem - tedy syrové maso, kosti a zelenina. Inspirací nám může být jídelníček divoce žijících vlků a psovitých šelem.

img2.jpgVzhledem k tomu, že naše smečka po granulích (i velmi drahých), moc dobře neprospívala, rozhodla jsem se že vše vezmu do svých rukou a žačala krmit metodou Barf. Již v prvních okamžicích vidíte, že pes změnu jídleníčku přivítá - zkrátka má své jídlo rád. Již po čtyrech týdnech jsem začala vidět úspěch, v podobě lepší srsti, vitalitě a kondici.