6.STATEČNÝ

6.STATEČNÝ Konec toulání

6. statečného, tedy statečnou, nám doporučila paní Monika, která v těžké chvíli našla pomocnou ruku u paní Jančové z organizace „Konec toulání“.

Paní Jančová nejprve začala pomáhat kočičkám bez domova ve svém okolí, z 10 nalezených jich bylo najednou 20 a stále přibývaly další a další.. Paní Jančová tedy založila oficiální spolek, který pomáhá kočičkám v nouzi. Kočky kastruje, krmí je kvalitní stravou a snaží se každé z nich zajistit plnohodnotný život.

Za dobu svého fungování již vybudovala pro kočičky buňky, kde mají pelíšky, gaučíky, škrabadla a hlavně plné misky. Paní Jančová funguje na základě pomoci úřadů některých obcí a sponzorů, nicméně péče o 120 koček je velmi finančně náročná a zásoby stravy pro ně se tenčí.

Více informací na https://www.facebook.com/Konec-toul%C3%A1n%C3%AD-267527393300173/?fref=ts nebo na http://www.konectoulani.cz/uvod

Jak se můžete zapojit? Je to jednoduché. Pod příběhem jsou umístěny konkrétní produkty, které stačí objednat a zaplatit až s vaším závozem. Na konci měsíce nachystáme masíčko, doplňky a ostatní, přidáme k tomu masíčko od nás a dopravíme k statečnému.

Děkujeme, že pomáháte s námi. Váš tým DPM

6.STATEČNÝ Momentálně není žádné zboží v této kategorii