Vážení zákazníci,

pamatujete si na super projekt „Sedm Statečných“?

Máme tady dalšího statečného, který si zaslouží pomoc.


Jak se můžete zapojit? Je to jednoduché:-) Pod příběhem jsou umístěny konkrétní produkty, které když objednáte a zaplatíte s vaším závozem, tak my je na konci měsíce nachystáme a dopravíme je ke statečnému.


Děkujeme, že pomáháte s námi.

Silvie a Šárka jsou ženy, které žijí svůj život na malé farmičce v Osůvkách za Ostravou u polských hranic, které říkají veganfarmička (žijí vegansky a ke všem zvířatům mají rovný přístup). Jsou obklopeny spoustou zachráněných zvířat a jejich farmou prostupuje láska ke každému jednomu z nich. Protože péče o převážně stará zvířata (průměrný věk pejsků je cca 12let, nejstarší z nich oslaví 17. narozeniny), je velmi náročná jak psychicky, tak i finančně, rozhodli jsme se jim pomoci.

Silva se Šárkou nejsou žádná oficiální organizace, jsou to dobré duše, které nabídly svou náruč a domov těm, které již nikdo nechtěl. Momentálně se starají o více než 20 pejsků, přes 30 kočiček, kravičku Milušku, která měla jako neplodná jít na jatka, stádo koziček, oveček s beránkem, slepice s kohoutem, kachničky s kačerem a 5 prasátek.

Před několika lety adoptovala Silva z našeho příbramského útulku v Lazci starého jezevčíka Beníčka, dala mu jméno Matýsek a díky ní zažil, jak krásný může domov být. Matýsek již odešel do psího nebe, ale Silva se Šárkou poskytly domov již dalším dvěma starým nechtěným lazeckým pejskům – Davídkovi, který po 7 letech v útulku mohl konečně odejít z útulku a nedávno Jonáškovi, který se díky péči Silvy, Šárky a jejich veterináře zbavil bolesti a po úspěšné operaci se nyní zotavuje a čeká ho, věříme, ještě hodně společného času s milovanou smečkou a paničkami.

Pomoc psům Momentálně není žádné zboží v této kategorii