5.STATEČNÝ

5.STATEČNÝ Sabina Fiedlerová

Sabina Fiedlerová a spolek u pejska a kočičky v Čeřeništi

Sabina pracuje již několik let na veterinární klinice v Ústí nad Labem a je velmi pracovitý člověk. Svůj veškerý čas věnuje zvířátkům, která potřebují pomoc. Její pracovní den začínal vždy brzy ráno. O všechna zvířata se bez ohledu starala perfektně, s citem a lidskostí. Sama má doma malou zoo - zachránců a opuštěnců, které někdo do ordinace přinesl, protože nebyl z různých důvodů schopen nebo ochoten se dále starat. V odpoledních pauzách nikdy neodpočívala. Jakmile měla volnou chvilku, okamžitě mazala do domova důchodců na canisterapie. Cestou zpět do práce se ještě zastavila vždy na cvičáku, jestli není něco potřeba a mimo to i u známých, u kterých měla pronajaté kotce pro vlkodavy v dočasce. Pracovní doba jí nekončila takřka nikdy a v ordinacích i přespávala, aby dohlédla na zvířata...ač nemusela - není lékařka...

Celá myšlenka přirozeně vznikla na půdě veterinární ordinace. Klienti ordinace se obraceli na svého veterinárního lékaře s prosbami o pomoc s nalezenými zvířaty, mnohdy zraněnými či nemocnými.

I když jsme se všichni ochotně zapojili a snažili se všemožně přispět, v prostorech ordinace se nebylo možné postarat o všechna zvířata. Chybělo místo na ubytování a během ordinační doby i čas. Díky iniciativě především Sabiny Fiedlerové a Dany Spěváčkové se po dlouhém hledání podařilo vhodný objekt najít. Ve vesnici jménem Čeřeniště. Zde ve starší budově, ze které postupně za pomoci dobrovolníků budují místo a domovy, pro opuštěná zvířata, která přijdou na dožití, do dočasek nebo pro ty které sama vyhledává pro záchranu a hledá jim nové domovy.

Více na https://www.facebook.com/pg/Spolek-u-pejska-a-ko%C4%8Di%C4%8Dky-na-%C4%8Ce%C5%99eni%C5%A1ti-1676364275911806/about/?ref=page_internal

Jak se můžete zapojit? Je to jednoduché. Pod příběhem jsou umístěny konkrétní produkty, které stačí objednat a zaplatit až s vaším závozem. Na konci měsíce nachystáme masíčko, doplňky a ostatní, přidáme k tomu masíčko od nás a dopravíme k statečnému.

Děkujeme, že pomáháte s námi. Váš tým DPM

5.STATEČNÝ Momentálně není žádné zboží v této kategorii