3.STATEČNÝ

3.STATEČNÝ Dagmar Šímová

Paní Dagmar dělá dočasnou péči pro zachráněné pejsky, ať už týrané, nemocné, odebrané ze špatných podmínek a nebo prostě jen odložené pejsky bez domova. Doposud není oficiálně vedena jako spolek a tak se snaží výdaje spojené s péčí o pejsky hradit ze svého rodinného příjmu. Stará se o pejsky jek nejlépe dokáže a vždy je samozřejmě veterinárně zabezpečí a v případě nemoci vyléčí a dále jim hledá ten nejlepší možný domov, jaký se jen dá najít. Všichni pejsci odcházejí do nového domova očkovaní, čipováni, ošetřeni proti parazitům a s adopční smlouvou a podmínkou kastrace v dospělosti. Paní Dagmar tak už pomohla několika desítkám psům.

U paní Dagmar se nyní nachází i nejstatečnější fenka Alenka – asi 1-2 roky stará fenka, která se našla ve stoce s šesti štěňátky, bohužel už dvě byly mrtvé, ale Alenka je nechtěla opustit. Nyní již mají štěňátka nový domov, ale fenka zůstává nadále v péči u paní, protože v útlém věku prodělala vážné zranění nožičky a tak jí má nehybnou. Alenka již prodělala operaci, ale její uzdravení je „běh na dlouho trať“ . Alenka je velká bojovnice a její příběh můžete sledovat na

http://www.facebook.com/dagmar.simova.1/media_set?set=a.1120754191380002.1073741918.100003362965733&type=3

Jak se můžete zapojit? Je to jednoduché. Pod příběhem jsou umístěny konkrétní produkty, které stačí objednat a zaplatit až s vaším závozem. Na konci měsíce nachystáme masíčko, doplňky a ostatní, přidáme k tomu masíčko od nás a dopravíme k statečnému.

Děkujeme, že pomáháte s námi. Váš tým DPM

3.STATEČNÝ Momentálně není žádné zboží v této kategorii