2.STATEČNÝ

2.STATEČNÝ Jana Zárubová

Jana Zárubová - Azyl pro opuštěné kočky LUCKY v Černivi – člověk s velkým srdcem a otevřenou dlaní pro všechny co to potřebují.

Zakladatelkou tohoto občanského sdružení je paní Jana Zárubová, která proměnila rodinný domek v malé útočiště všem, kteří si mňouknou o pomoc.

Všechny kočky, které se dostanou pod ochranu paní Jany, jsou vykrmeny do něžné kočičí podoby a také jsou pravidelně odčervovány, odblešovány a očkovány. O kočičích nemocech ví paní Jana skoro všechno a o marody pečuje velmi odborně. Všem dospělým kočkám a kocourům zajišťuje kastraci. Poskytuje jim bezpečné zázemí a zároveň nechává svobodu, která je pro tento zvířecí druh tolik důležitá a přirozená.

Paní Jana se v současné době stará o asi 70 koček a 9 psů. V jejím domku našli domov také zachránění králíčci, morčátka a stará se o ježky, kteří nejsou připraveni na zimu a tak u ní přezimují. Nebojí se zachraňovat ani vodní želvy.

Protože paní Jana ví, kolik utrpení se skrývá za takovou pečí o zraněná a zesláblá zvířátka, snaží se dál rozdávat osvětu v kočičím světě všem co o to mají zájem zadarmo a ve svém volném čase, navštěvuje školy se svými zvířátky a spolupracuje se životním prostředím města Lovosic.

Přestože je v azylku kočičí ráj , rády by našly svůj stálý domov a hodného člověka jen pro sebe, aby mohly uvolnit místo dalším nešťastníkům bez domova, kteří stojí frontu na pelíšek.

Více o Azylu LUCKY na http://www.azyllucky.estranky.cz/ nebo na FB https://www.facebook.com/AzylProOpusteneKockyLucky/?fref=ts

Jak se můžete zapojit? Je to jednoduché. Pod příběhem jsou umístěny konkrétní produkty, které stačí objednat a zaplatit až s vaším závozem. Na konci měsíce nachystáme masíčko, doplňky a ostatní, přidáme k tomu masíčko od nás a dopravíme k statečnému.

2.STATEČNÝ Momentálně není žádné zboží v této kategorii