Nejprodávanější produkty

Vážení přátelé, kamarádi, zákazníci

máme tady pro vás pilotní projekt 7 statečných.

Každý měsíc uveřejníme stručný příběh člověka nebo čtyřnohého miláčka, který potřebuje naší, vaší pomoc!

Jak se můžete zapojit? Je to jednoduché:-) Pod příběhem jsou umístěny konkrétní produkty, které stačí objednat a zaplatit až s vaším závozem. Na konci měsíce nachystáme masíčko, doplňky a ostatní, přidáme k tomu masíčko od nás a dopravíme k statečnému :-)

Děkujeme, že pomáháte s námi.

Pomoc psům a kočkám - SEDM STATEČNÝCH Momentálně není žádné zboží v této kategorii

Podkategorie

 • 1.STATEČNÝ

  1.STATEČNÝ Aja Charouzová

  Dáma v letech, která je již rok upoutána na invalidním vozíku, se přes veškeré nesnáze nevzdává a boju za poslání, které si před lety vybrala. Neuvěřitelně skromná žena s tak obrovským srdcem – Aja Charouzová - Azylový dvůr pro psy ve Lhotě pod Libčany

  Nejedná se o klasický útulek, ale paní Aja nemá to srdce nechat na pospas svému osudu pejsky a kočky bez domova. V současné době se spolu se svým synem stará o 36 převážně velkých psů, kteří k ní dorazili často ze špatných podmínek, ale které přese všechny zdravotní potíže perfektně zvládá vychovat a socializovat.

  Paní Charouzová není doposud vedena oficiálně jako spolek a proto se snaží výdaje spojené s péčí o psy hradit ze svého skromného příjmu, a to hlavně pravidelné kontroly veterináře, který ji navštěvuje, tak i stravu a stavební úpravy svého azylového dvora. Všichni psi u ní vypadají velice spokojeně, čistě a vychovaně.

 • 2.STATEČNÝ

  2.STATEČNÝ Jana Zárubová

  Jana Zárubová - Azyl pro opuštěné kočky LUCKY v Černivi – člověk s velkým srdcem a otevřenou dlaní pro všechny co to potřebují.

  Zakladatelkou tohoto občanského sdružení je paní Jana Zárubová, která proměnila rodinný domek v malé útočiště všem, kteří si mňouknou o pomoc.

  Všechny kočky, které se dostanou pod ochranu paní Jany, jsou vykrmeny do něžné kočičí podoby a také jsou pravidelně odčervovány, odblešovány a očkovány. O kočičích nemocech ví paní Jana skoro všechno a o marody pečuje velmi odborně. Všem dospělým kočkám a kocourům zajišťuje kastraci. Poskytuje jim bezpečné zázemí a zároveň nechává svobodu, která je pro tento zvířecí druh tolik důležitá a přirozená.

  Paní Jana se v současné době stará o asi 70 koček a 9 psů. V jejím domku našli domov také zachránění králíčci, morčátka a stará se o ježky, kteří nejsou připraveni na zimu a tak u ní přezimují. Nebojí se zachraňovat ani vodní želvy.

  Protože paní Jana ví, kolik utrpení se skrývá za takovou pečí o zraněná a zesláblá zvířátka, snaží se dál rozdávat osvětu v kočičím světě všem co o to mají zájem zadarmo a ve svém volném čase, navštěvuje školy se svými zvířátky a spolupracuje se životním prostředím města Lovosic.

  Přestože je v azylku kočičí ráj , rády by našly svůj stálý domov a hodného člověka jen pro sebe, aby mohly uvolnit místo dalším nešťastníkům bez domova, kteří stojí frontu na pelíšek.

  Více o Azylu LUCKY na http://www.azyllucky.estranky.cz/ nebo na FB https://www.facebook.com/AzylProOpusteneKockyLucky/?fref=ts

  Jak se můžete zapojit? Je to jednoduché. Pod příběhem jsou umístěny konkrétní produkty, které stačí objednat a zaplatit až s vaším závozem. Na konci měsíce nachystáme masíčko, doplňky a ostatní, přidáme k tomu masíčko od nás a dopravíme k statečnému.

 • 3.STATEČNÝ

  3.STATEČNÝ Dagmar Šímová

  Paní Dagmar dělá dočasnou péči pro zachráněné pejsky, ať už týrané, nemocné, odebrané ze špatných podmínek a nebo prostě jen odložené pejsky bez domova. Doposud není oficiálně vedena jako spolek a tak se snaží výdaje spojené s péčí o pejsky hradit ze svého rodinného příjmu. Stará se o pejsky jek nejlépe dokáže a vždy je samozřejmě veterinárně zabezpečí a v případě nemoci vyléčí a dále jim hledá ten nejlepší možný domov, jaký se jen dá najít. Všichni pejsci odcházejí do nového domova očkovaní, čipováni, ošetřeni proti parazitům a s adopční smlouvou a podmínkou kastrace v dospělosti. Paní Dagmar tak už pomohla několika desítkám psům.

  U paní Dagmar se nyní nachází i nejstatečnější fenka Alenka – asi 1-2 roky stará fenka, která se našla ve stoce s šesti štěňátky, bohužel už dvě byly mrtvé, ale Alenka je nechtěla opustit. Nyní již mají štěňátka nový domov, ale fenka zůstává nadále v péči u paní, protože v útlém věku prodělala vážné zranění nožičky a tak jí má nehybnou. Alenka již prodělala operaci, ale její uzdravení je „běh na dlouho trať“ . Alenka je velká bojovnice a její příběh můžete sledovat na

  http://www.facebook.com/dagmar.simova.1/media_set?set=a.1120754191380002.1073741918.100003362965733&type=3

  Jak se můžete zapojit? Je to jednoduché. Pod příběhem jsou umístěny konkrétní produkty, které stačí objednat a zaplatit až s vaším závozem. Na konci měsíce nachystáme masíčko, doplňky a ostatní, přidáme k tomu masíčko od nás a dopravíme k statečnému.

  Děkujeme, že pomáháte s námi. Váš tým DPM

 • 4.STATEČNÝ

  4.STATEČNÝ Opuštěné kočky POLIČKA

  Obyčejná parta lidí, malý zapsaný spolek velkých milovníků zvířat, kterým není lhostejný osud odložených, týraných a vyhozených koček. Vše začalo v roce 2002 v místním kravíně, kam začali vyhazovat lidé nechtěné a nepotřebné kočiky. Zde lidé ze spolku vypiplali velké množství nemocných a opuštěných koček a koťat. Kočičky nechali postupně kastrovat a přemisťovat do domácího depozita. V depozitu je v dnešní době okolo 90 již vyléčených a vykastrovaných kočiček.

  Žijí zde kočky, kocouři a koťata – kočičí nalezenci, kteří byli nemilosrdně vyhozeni a ponecháni vlastnímu osudu. Jsou zde i kočičky, které jsou chronicky nemocné, většinou za to „vděčí“ právě nám lidem. Jsou tu i kočičky týrané. Ale hlavně jsou tu ty opuštěné...

  Spolek se pro všechny kočičky snaží udělat maximum. Napravit, co člověk pokazil, ale sami na to nestačí a tak pojďte pomoc s námi. Více na http://www.opustenekocky.estranky.cz/ nebo na FB https://www.facebook.com/Opu%C5%A1t%C4%9Bn%C3%A9-ko%C4%8Dky-Poli%C4%8Dka-260132693999832/?fref=ts

  Jak se můžete zapojit? Je to jednoduché. Pod příběhem jsou umístěny konkrétní produkty, které stačí objednat a zaplatit až s vaším závozem. Na konci měsíce nachystáme masíčko, doplňky a ostatní, přidáme k tomu masíčko od nás a dopravíme k statečnému. Děkujeme, že pomáháte s námi. Váš tým DPM

 • 5.STATEČNÝ

  5.STATEČNÝ Sabina Fiedlerová

  Sabina Fiedlerová a spolek u pejska a kočičky v Čeřeništi

  Sabina pracuje již několik let na veterinární klinice v Ústí nad Labem a je velmi pracovitý člověk. Svůj veškerý čas věnuje zvířátkům, která potřebují pomoc. Její pracovní den začínal vždy brzy ráno. O všechna zvířata se bez ohledu starala perfektně, s citem a lidskostí. Sama má doma malou zoo - zachránců a opuštěnců, které někdo do ordinace přinesl, protože nebyl z různých důvodů schopen nebo ochoten se dále starat. V odpoledních pauzách nikdy neodpočívala. Jakmile měla volnou chvilku, okamžitě mazala do domova důchodců na canisterapie. Cestou zpět do práce se ještě zastavila vždy na cvičáku, jestli není něco potřeba a mimo to i u známých, u kterých měla pronajaté kotce pro vlkodavy v dočasce. Pracovní doba jí nekončila takřka nikdy a v ordinacích i přespávala, aby dohlédla na zvířata...ač nemusela - není lékařka...

  Celá myšlenka přirozeně vznikla na půdě veterinární ordinace. Klienti ordinace se obraceli na svého veterinárního lékaře s prosbami o pomoc s nalezenými zvířaty, mnohdy zraněnými či nemocnými.

  I když jsme se všichni ochotně zapojili a snažili se všemožně přispět, v prostorech ordinace se nebylo možné postarat o všechna zvířata. Chybělo místo na ubytování a během ordinační doby i čas. Díky iniciativě především Sabiny Fiedlerové a Dany Spěváčkové se po dlouhém hledání podařilo vhodný objekt najít. Ve vesnici jménem Čeřeniště. Zde ve starší budově, ze které postupně za pomoci dobrovolníků budují místo a domovy, pro opuštěná zvířata, která přijdou na dožití, do dočasek nebo pro ty které sama vyhledává pro záchranu a hledá jim nové domovy.

  Více na https://www.facebook.com/pg/Spolek-u-pejska-a-ko%C4%8Di%C4%8Dky-na-%C4%8Ce%C5%99eni%C5%A1ti-1676364275911806/about/?ref=page_internal

  Jak se můžete zapojit? Je to jednoduché. Pod příběhem jsou umístěny konkrétní produkty, které stačí objednat a zaplatit až s vaším závozem. Na konci měsíce nachystáme masíčko, doplňky a ostatní, přidáme k tomu masíčko od nás a dopravíme k statečnému.

  Děkujeme, že pomáháte s námi. Váš tým DPM

 • 6.STATEČNÝ

  6.STATEČNÝ Konec toulání

  6. statečného, tedy statečnou, nám doporučila paní Monika, která v těžké chvíli našla pomocnou ruku u paní Jančové z organizace „Konec toulání“.

  Paní Jančová nejprve začala pomáhat kočičkám bez domova ve svém okolí, z 10 nalezených jich bylo najednou 20 a stále přibývaly další a další.. Paní Jančová tedy založila oficiální spolek, který pomáhá kočičkám v nouzi. Kočky kastruje, krmí je kvalitní stravou a snaží se každé z nich zajistit plnohodnotný život.

  Za dobu svého fungování již vybudovala pro kočičky buňky, kde mají pelíšky, gaučíky, škrabadla a hlavně plné misky. Paní Jančová funguje na základě pomoci úřadů některých obcí a sponzorů, nicméně péče o 120 koček je velmi finančně náročná a zásoby stravy pro ně se tenčí.

  Více informací na https://www.facebook.com/Konec-toul%C3%A1n%C3%AD-267527393300173/?fref=ts nebo na http://www.konectoulani.cz/uvod

  Jak se můžete zapojit? Je to jednoduché. Pod příběhem jsou umístěny konkrétní produkty, které stačí objednat a zaplatit až s vaším závozem. Na konci měsíce nachystáme masíčko, doplňky a ostatní, přidáme k tomu masíčko od nás a dopravíme k statečnému.

  Děkujeme, že pomáháte s námi. Váš tým DPM

 • 7.STATEČNÝ

  7.STATEČNÝ Lucie Václavíková

  Vše začalo před pěti lety v Hněvnickém útulku poblíž Štěstí, kde se Lucie potkala s velkým černým křížencem labradora s rotwailerem. V té době ještě netušila, co pro ní toto setkání znamená. Pejsek zůstával stále v útulku a tak se Lucie rozhodla, že si pejska vezme do dočasné péče. Byl po srážce s autem a proto dostal jméno Bouráček. Pejsek je po úrazu ochrnutý na zadní nohy. Začátek byl pro Lucku velmi těžký a vůbec si to nedokázala ani představit. Ale pejsek se choval jako úplné zlatíčko a tak se povedlo Lucii vše časem sladit. K Bouráčkovi zanedlouho přibyla fenečka, Tarinka. Tarinka přicestovala jako štěňátko z Ukrajiny, kde jí s největší pravděpodobností srazilo také auto. Tarinka se stala Bouráčkovo kamarádkou. A tak Lucka měla už dva psí vozíčkáře. Postupně přibyla ještě jezevčice Daisy. Její majitelé přestali mít zájem, po té co ochrnula. Daisy sice není na vozíčku, ale zadní nožičky necítí a chodí tedy spinální chůzí. Čtveřici vozíčkářů doplňuje ještě Amynka, ochrnutá fenka zlatého retrievera, kterou má Lucie v péči, protože jí bohužel nemůže mít majitelka z rodinných důvodů. U Lucie bydlí v domečku, kromě zdravých pejsků, ještě tato čtyři zlatíčka.

  Jak se můžete zapojit? Je to jednoduché. Pod příběhem jsou umístěny konkrétní produkty, které stačí objednat a zaplatit až s vaším závozem. Na konci měsíce nachystáme masíčko, doplňky a ostatní, přidáme k tomu masíčko od nás a dopravíme k statečnému.

  Děkujeme, že pomáháte s námi. Váš tým DPM