Pomoc psům a kočkám - SEDM STATEČNÝCH

Vážení přátelé, kamarádi, zákazníci

máme tady pro vás pilotní projekt 7 statečných.

Každý měsíc uveřejníme stručný příběh člověka nebo čtyřnohého miláčka, který potřebuje naší, vaší pomoc!

Jak se můžete zapojit? Je to jednoduché:-) Pod příběhem jsou umístěny konkrétní produkty, které stačí objednat a zaplatit až s vaším závozem. Na konci měsíce nac...

Vážení přátelé, kamarádi, zákazníci

máme tady pro vás pilotní projekt 7 statečných.

Každý měsíc uveřejníme stručný příběh člověka nebo čtyřnohého miláčka, který potřebuje naší, vaší pomoc!

Jak se můžete zapojit? Je to jednoduché:-) Pod příběhem jsou umístěny konkrétní produkty, které stačí objednat a zaplatit až s vaším závozem. Na konci měsíce nachystáme masíčko, doplňky a ostatní, přidáme k tomu masíčko od nás a dopravíme k statečnému:-)

Děkujeme, že pomáháte s námi.

Více

Pomoc psům a kočkám - SEDM STATEČNÝCH  Existuje 6 produktů.

Podkategorie

 • 1.STATEČNÝ Aja Charouzová

  1.STATEČNÝ Aja Charouzová

  Dáma v letech, která je již rok upoutána na invalidním vozíku, se přes veškeré nesnáze nevzdává a boju za poslání, které si před lety vybrala. Neuvěřitelně skromná žena s tak obrovským srdcem – Aja Charouzová - Azylový dvůr pro psy ve Lhotě pod Libčany

  Nejedná se o klasický útulek, ale paní Aja nemá to srdce nechat na pospas svému osudu pejsky a kočky bez domova. V současné době se spolu se svým synem stará o 36 převážně velkých psů, kteří k ní dorazili často ze špatných podmínek, ale které přese všechny zdravotní potíže perfektně zvládá vychovat a socializovat.

  Paní Charouzová není doposud vedena oficiálně jako spolek a proto se snaží výdaje spojené s péčí o psy hradit ze svého skromného příjmu, a to hlavně pravidelné kontroly veterináře, který ji navštěvuje, tak i stravu a stavební úpravy svého azylového dvora. Všichni psi u ní vypadají velice spokojeně, čistě a vychovaně. 

 • 2.STATEČNÝ Jana Zárubová

  2.STATEČNÝ Jana Zárubová

  Jana Zárubová - Azyl pro opuštěné kočky LUCKY v Černivi – člověk s velkým srdcem a otevřenou dlaní pro všechny co to potřebují.

  Zakladatelkou tohoto občanského sdružení je paní Jana Zárubová, která proměnila rodinný domek v malé útočiště všem, kteří si mňouknou o pomoc.

  Všechny kočky, které se dostanou pod ochranu paní Jany, jsou vykrmeny do něžné kočičí podoby a také jsou pravidelně odčervovány, odblešovány a očkovány. O kočičích nemocech ví paní Jana skoro všechno a o marody pečuje velmi odborně. Všem dospělým kočkám a kocourům zajišťuje kastraci. Poskytuje jim bezpečné zázemí a zároveň nechává svobodu, která je pro tento zvířecí druh tolik důležitá a přirozená.

  Paní Jana se v současné době stará o asi 70 koček a 9 psů. V jejím domku našli domov také zachránění králíčci, morčátka a stará se o ježky, kteří nejsou připraveni na zimu a tak u ní přezimují. Nebojí se zachraňovat ani vodní želvy.

  Protože paní Jana ví, kolik utrpení se skrývá za takovou pečí o zraněná a zesláblá zvířátka, snaží se dál rozdávat osvětu v kočičím světě všem co o to mají zájem zadarmo a ve svém volném čase, navštěvuje školy se svými zvířátky a spolupracuje se životním prostředím města Lovosic.

  Přestože je v azylku kočičí ráj , rády by našly svůj stálý domov a hodného člověka jen pro sebe, aby mohly uvolnit místo dalším nešťastníkům bez domova, kteří stojí frontu na pelíšek.

  Více o Azylu LUCKY na http://www.azyllucky.estranky.cz/ nebo na FB https://www.facebook.com/AzylProOpusteneKockyLucky/?fref=ts

  Jak se můžete zapojit? Je to jednoduché. Pod příběhem jsou umístěny konkrétní produkty, které stačí objednat a zaplatit až s vaším závozem. Na konci měsíce nachystáme masíčko, doplňky a ostatní, přidáme k tomu masíčko od nás a dopravíme k statečnému.

 • 3.STATEČNÝ Dagmar Šímová

  3.STATEČNÝ Dagmar Šímová

  Paní Dagmar dělá dočasnou péči pro zachráněné pejsky, ať už týrané, nemocné, odebrané ze špatných podmínek a nebo prostě jen odložené pejsky bez domova. Doposud není oficiálně vedena jako spolek a tak se snaží výdaje spojené s péčí o pejsky hradit ze svého rodinného příjmu. Stará se o pejsky jek nejlépe dokáže a vždy je samozřejmě veterinárně zabezpečí a v případě nemoci vyléčí a dále jim hledá ten nejlepší možný domov, jaký se jen dá najít. Všichni pejsci odcházejí do nového domova očkovaní, čipováni, ošetřeni proti parazitům a s adopční smlouvou a podmínkou kastrace v dospělosti. Paní Dagmar tak už pomohla několika desítkám psům.

  U paní Dagmar se nyní nachází i nejstatečnější fenka Alenka – asi 1-2 roky stará fenka, která se našla ve stoce s šesti štěňátky, bohužel už dvě byly mrtvé, ale Alenka je nechtěla opustit. Nyní již mají štěňátka nový domov, ale fenka zůstává nadále v péči u paní, protože v útlém věku prodělala vážné zranění nožičky a tak jí má nehybnou. Alenka již prodělala operaci, ale její uzdravení je „běh na dlouho trať“ . Alenka je velká bojovnice a její příběh můžete sledovat na

  http://www.facebook.com/dagmar.simova.1/media_set?set=a.1120754191380002.1073741918.100003362965733&type=3

  Jak se můžete zapojit? Je to jednoduché. Pod příběhem jsou umístěny konkrétní produkty, které stačí objednat a zaplatit až s vaším závozem. Na konci měsíce nachystáme masíčko, doplňky a ostatní, přidáme k tomu masíčko od nás a dopravíme k statečnému.

  Děkujeme, že pomáháte s námi. Váš tým DPM

Zobrazuji 1 - 6 ze 6 položek
Zobrazuji 1 - 6 ze 6 položek